puro fiyatları

Puro fiyat olarak sigaraya göre çok değişkenlik gösteren bir tütün ürünü. Bu açıdan baktığınızda puro markaları ve kalitesi olarak fiyatlar oldukça değişkenlik gösterebiliyor. Genelde puro için hep zengin gözüyle bakılır işte lüks puro makası ve lüks puro kutuları izlediğimiz her filmde karşımıza gelir. Aslında puro için bir çok kesim var diyebiliriz. Puro çeşitleri kullanılan tütünler ve üretildiği yerlere göre değişkenlik gösterebilir. Aynı zamanda ince puro, çikolatalı puro, kalın puro ve küba puro’su gibi bir çok çeşiti shoplarda görebilirsiniz.

Puro da bir tütün ürünü olduğu için ülkemizde yerli markaların ürettikleri purolarda 2013 yılında zam gördü diyebiliriz. Tütünlü ürünlere her yıl belli bir miktarda zam geliyor. Puro içmek için çok zengin olmanız gerekmiyor, fakat maliyet olarak bir sigaradan daha pahalıya gelebilir. Puro satışı yapan firmalar, mağazalar veya dükkanlar bulunmakta. Fakat genelde puro için tobacco shop’lara gidiliyor diyebiliriz.  Aynı zamanda bakkaldan da düşük kalite puro bulabilirsiniz. Sadece iyi marka puroları shoplarda bulabilrisiniz.

Puro fiyatları listesi

Tür Fiyat Aralığı
Bakkalda bulunan purolar (en düşük kalite genelde) 3 TL ile 9 TL arası
Düşük kalite puro 10 TL ile 30 TL arası
Normal kalite puro 38 TL ile 74 TL arası
Kaliteli puro 120 TL ile 250 TL arası
En iyi kalite (özel) puro 300 TL üzeri (bilindik ünlü ve el yapımı markalarda 320$ dan itibaren başlıyor)

Bu listede bulunan puro fiyatları en son 13 Haziran 2013 tarihinde güncellenmiştir.

Yukarıda belirttiğim puro fiyatları genel olarak adet olarak belirttiğim fiyatlardır. Bana puro nereden alınır diye soracak olursanız size tobacco shop öneririm tabi bunun haricinde bir çok puro satış yerleri de bulunmakta. İstediğiniz her markayı bulmanız mümkün. Genel olarak che puro, backwoods puro, davidoff puro, cohiba puro, romeo juliet puro, villiger, tekel puro, partagas puro ve titan puro gibi markaları bulmanız kolay. Ucuz puro da market, bakkal veya shop gibi yerlerde bulabililirsiniz.

Puro almak istiyorum ama kaliteli bir şey olsun diyorsanız kesinlikle ucuz purolardan kaçının derim.  Çünkü ucuz purolar gerçekten puro değil bildiğiniz sigara diyebiliriz. Ucuz puro diyorsanız bence çokta ucuza kaçmayın normal kalite bir puro için derim.

Yorumlar

(2)
  1. tuncay çetin

    Samsun il ve ilçeleri bayilik talep etmekteyiz bayilik ve fiyatlar hakkında bilgi verirseniz memnun oluruz şimdiden tşk ederim

  2. bilgin

    bilginden.com sadece bilgilendirme amaçlı yayın yapan bir blog sitedir. sitemizde herhangi bir ürün satışı veya ticareti yapılmamaktadır.

Yorum yapın ve görüşlerinizi bildirin.

isim (gerekli)
e-mail (sitede yer almayacak) (gerekli)